Forum sojuszu RET

Witamy na forum sojuszu RET


#16 2008-06-22 11:32:55

Werewolf

Użytkownik

Punktów :   

Re: groszek & def Heimet

Był DEF Heimat... słali, massem, po 50 jednostek... PAv bardzo pomógł... zresztą w obijaku też mu pomogli... Groszekk był od dawna kretem PAv.

Tak, Heimat dał tyłka i Wasze pretensje są uzasadnione.

Ale większość dał PAv, zapewne z odżywianiem

Offline

 

#17 2008-06-23 20:07:19

bossu

Użytkownik

Punktów :   

Re: groszek & def Heimet

massem mozei słali po 50 jednostek ale jak to sam groszek na priv mi na pisał. znajomi przyslali wszystko o mieli, od PAV nie dostał nic bo to tez mi groszek napisał, więc jak dla mnie sprawa jest jasna heimet zrobiło to co chcialo, czyli utopiło nasze wojska !

Offline

 

#18 2008-06-23 21:01:35

Werewolf

Użytkownik

Punktów :   

Re: groszek & def Heimet

Wiesz dobrze, że Groszekk był zdrajca... zdradził każdego, kogo się da... PAaA, Heimat, Was... ale mimo to Mu wierzysz. Ciekawe.

Ostatnio edytowany przez Werewolf (2008-06-23 21:01:48)

Offline

 

#19 2008-06-24 17:49:15

Vlad Tepes

Użytkownik

Punktów :   

Re: groszek & def Heimet

Panowie hola hola chyba się nieco zagalopowaliscie...
Fakt jest faktem, groszek nie działał sam i nie dowiemy się teraz kto mu pomagał tak ze aż straciliśmy tyle offa... Nie wnikać nam w to czy był tam Pav czy go nie było ale BYŁ tam Heimat i co za tym idzie też przyczynił się do tej co by nie było masakry a to wygląda tak jak wyglada czyli niezbyt miło.
Teraz mam prośbę do bossa i Wilka, zakończmy to i skupmy się na skatasowaniu gnidy bądź przejeciu jego osad bądź jedno i drugie, najlepiej przy pomocy Heimat...


Ira furor brevis est

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.sferaprawa.pun.pl www.nslf2.pun.pl www.shopa.pun.pl www.gp2010.pun.pl www.arenaalbionu.pun.pl