Forum sojuszu RET

Witamy na forum sojuszu RET


#1 2008-06-21 08:30:18

bossu

Użytkownik

Punktów :   

groszek & def Heimet

Kolejna akcja, kolejny def HEIMET, to zostawie już bez komentarza, niech władze robią z tym co chcą,
jednak jakby nie było już dwóch graczy z top 3 RET straciło ofa na ich rzecz.

Na początek czyszczenie gumusa:

http://travilog.org.ua/pl/3945046/9f992 … 15c44c7245

i katasy:

http://travilog.org.ua/pl/8798711/099fd … c64a7bf864

potem off i gadula marcalea...

http://travilog.org.ua/pl/3038670/ab2af … 03af83cbbc

i nawet naszej słodziutkiej Milence zrobili krzywde

http://travilog.org.ua/pl/3559123/51bfd … ec0b6332c2

Tutaj  ucierpiał funkiel:


http://travilog.org.ua/pl/7489300/b9ae9 … 4326a3cd76

noi moje dwie gadułki:


http://travilog.org.ua/pl/2186412/2f5f0 … 28f6fa4679


http://travilog.org.ua/pl/8086905/fb7d2 … 773d209be9

potem jeszcze padło 800 moich oszczepów, podesłanych na def w razie jakby udało się przejąc osadke,
jednak coś traviolog świruje i nie dało sie przerobić linku.

płenta, wszyscy są stratni Haimet się śmieje.
Coś mi sie wydaje ze tylko Ziko zachował twarz w heimet, rezygnuja z swojej funkcji po tym zagraniu !

Offline

 

#2 2008-06-21 08:47:18

Vlad Tepes

Użytkownik

Punktów :   

Re: groszek & def Heimet

Cóz ja powiem to w ten sposób...jeżeli tak ma wygladać motywowanie nas do wydajnej gry na rzecz koalcji to chyba coś jest nie tak. Bo co powinniśmy zrobić w tej sytuacji? Wstawiać defa na farmy Heimet? PODKLADAC IM ŚWINIE GDZIE SIE TYLKO DA? Ja nie będę tego komentował bo zwyczajnie nie warto, chyba wciąż mamy status sojuszu podbitego a nie sojusznika z prawdziwego zdarzenia...


Ira furor brevis est

Offline

 

#3 2008-06-21 09:34:35

Milenka

Administrator

Punktów :   

Re: groszek & def Heimet

Na prawde nie wiem, co powiedziec, z Heimat, zwlaszcza z Ziko zawsze swietnie sie dogadywalismy. Przykre to, ze to juz 2 taka wtopka w ciagu 2 dni.
Def niby wycofany
http://travilog.org.ua/pl/7649331/ef002 … c880ea0384
ale 'swoje zadanie spelnil' i niesmak pozostal. Trudno w ten sposob budowac zaufanie .

Jesli nie macie jeszcze dosc groszkka to ja moge wyczyscic Wam ta wioche, a co tam


Goście mam Cie na oku

Offline

 

#4 2008-06-21 10:12:14

Werewolf

Użytkownik

Punktów :   

Re: groszek & def Heimet

Wielka szkoda, że nie przeskanowaliście przed drugą falą... po prostu zdarzył się czystoludzki i tylko dlatego DEF jeszcze stał. W zasadzie, jak zapoznałem się z całą sytuacją, to po prostu doszło do jednej pomyłki i nawet Heimat ciężko mi winić.

Ale za pierwszą wtopę nie mozna winić Heimat, była to inicjatywa tylko i wyłącznie groszka, ktory wykorzystał swoje multikonta i fakt, że sittuje u sąsiadów i sam postawił DEF.

Druga akcja, niestety, wynikła z zapomnienia odesłana DEFa massem... Swoją drogą... zawsze się skanuje. Zawsze!

Offline

 

#5 2008-06-21 10:53:33

Vlad Tepes

Użytkownik

Punktów :   

Re: groszek & def Heimet

Oby...


Ira furor brevis est

Offline

 

#6 2008-06-21 11:42:10

bossu

Użytkownik

Punktów :   

Re: groszek & def Heimet

Werewolf napisał:

Swoją drogą... zawsze się skanuje. Zawsze!

Wilku atak szedł 15 godzin, skan raczej nic by nie dał bo za pewne w momencie wysłania ataku nic tam nie było, dopiero po pojawieniu się czerwonych czasomierzy ...a wojska niestety cofnąć nie można,

drugi fakt to taki, ze w poniedzialek wybiłem defa groszka, ravera i jego(ich) multikonta takze wziąwszy pod uwage ze nikt mu nie pomoze, a na to liczylem to nie powinno tam być defa;/

Offline

 

#7 2008-06-21 11:50:07

bossu

Użytkownik

Punktów :   

Re: groszek & def Heimet

Głupio mi o tym mówić jednak jak to faktycznie przypadek a nie celowe działanie, to od wczoraj tragarze powinni sznurem iść od heimet do ludzi którzy ponieśli straty...

Offline

 

#8 2008-06-21 11:53:02

Werewolf

Użytkownik

Punktów :   

Re: groszek & def Heimet

Groszek, po odbiciu osady Nowa2, otrzymał DEFa od Heimatu (przypominam, że wtedy był w Heimat!!) i nie bylo to tajemnicą, Gumuś np. wiedział, że DEF został wysłany, zresztą Ciebie też informowałem na GG, że Groszekk zostaje w Heim z własnie po to, by dało się spokojnie zawrócic posiłki przed wywaleniem (niestety, zapomniano o wysłaniu massa o zawróceniu )... ale zarowno Ty, jak i Gumuś, wiedzieliście, że Groszekk DEF otrzymał.

Nie chcę nikogo usprawiedliwiać ani ganić, ale skana można było zrobić i się upewnić, czy DEF został zawrócony.

Offline

 

#9 2008-06-21 14:12:20

Bardziulek

Użytkownik

Punktów :   

Re: groszek & def Heimet

Werewolf napisał:

Druga akcja, niestety, wynikła z zapomnienia odesłana DEFa massem...

Werewolf napisał:

że Groszekk zostaje w Heim z własnie po to, by dało się spokojnie zawrócic posiłki przed wywaleniem (niestety, zapomniano o wysłaniu massa o zawróceniu )... ale zarowno Ty, jak i Gumuś, wiedzieliście, że Groszekk DEF otrzymał.

zabiorę zdanie jako postronna osoba czytająca wypowiedzi.

możemy wnioskować, że wina leży po środku. lecz tak analizując wypowiedzi jest pewien wniosek.
skoro został w Heim, aby tylko zwrócić posiłki to czemu: Jeśli chcieli go wywalić z sojuszu nie napisali od razu tego massa, aby zabrać posiłki? na co czekali? a może to, że wylatuje było w zamiarach, a nie przełożyło się w czynach (wycofanie deffa). jeśli nasi wiedzieli, że koleś wylatuje i Heim o tym powiadomił to czemu stał ciągle deff? skoro go wywalają to, jak mogą zapomnieć wycofać deffa?

nie chce wnioskować źle. ale takie rzeczy nie powinny się zdarzać. bo moje zdanie jak kogoś się wywala to najpierw się robi porządki na własnym podwórku, a potem innych powiadamia (no chyba, że to przeciek i heim nie powiadomiło nikogo, to co innego). jeśli Heim czuje się na siłach i potrafi przyznać się, że zapomnieli puścić massa, a powiadomili, że wylatuje to raczej już tragarze powinni być u naszych graczy, którzy stracili krzykaczy, jako pokrycie kosztów.


p.s. proszę wrzucajcie screeny lepiej się ogląda

Ostatnio edytowany przez Bardziulek (2008-06-21 14:17:27)

Offline

 

#10 2008-06-21 21:50:48

Maroi

Użytkownik

Punktów :   

Re: groszek & def Heimet

Akurat w tej akcji nie brałem udziału, bo w tym samym czasie a nawet wcześniej przejmowałem inną osadę goszka, niestety na raty ale z powodzeniem. Skan przed atakiem robiłem i pokazał co innego niż zastałem na miejscu jednak zawsze gracz ma czas przemieścić wojska.
Co się tyczy defa u groszka Wilk nie ma racji na 100% chyba ze gra od miesiąca i wierzy w to co pisze gram od dawna i to mój chyba piąty serwer i nie przypominam sobie przez cały okres kariery, zeby takiego defa stawiać od tak z 11 bohaterami chyba ze atakował gracz CZTERECH, Poza tym utrzymanie defa kosztuje i rozumiem , ze groszek sobie sam utrzymywał defa przy zużyciu -30.000 zboża na godzinę w nowo przejętej osadzie bez doliny cropa ???????????? nawet przy koncie plus i non stop wędrujących handlarzach przez prawie dwa dni jakie minęły od przejęcia do naszej próby przejęcia osady i 10 graczy zapomniało o swoich bohaterach i defie.
Sprawdzałem też na rynku co sie dzieje, zeby zobaczyć czy aby nie stawia defa, sam wystawiając zboże i patrząc czy groszek ma jakieś oferty i co CISZA, wg mnie to za dużo przesłanek aby uwierzyć w jakiś mass i niepamięć.
Z całym szcunkiem dla Wilka, jak dla mnie prędzej uwierzę w historię o czerwonym kapturku


Z zasady jestem przeciw

Offline

 

#11 2008-06-21 22:41:36

Werewolf

Użytkownik

Punktów :   

Re: groszek & def Heimet

Hehe, ja już grałem na 10 serwerach, dwa razy wygrałem. 6 osad, razem ze stolica na 9c i kilkoma multikontami. Jedna osada na 10 daje około 5,5 k surki na godzinę. Zakładając stolicę z polami na 11 lvl i 50% do croppa mamy w sumie ponad 30k surki na godzinę. Zresztą odwołania DEF nie było, wojo więc stało. Może i je odzywiano - nie kazano odsyłać, to się trzyma  i dożywia. A to, że nawet skany nie poszły... umoczone na całej linii, obustronnie.

A utrzymanie przy 6 wiochach woja na 30k jest możliwe. Wystarczy korzystać z pana NPC. No i te multikonta...

A wojo było na 24 k cropa, a nie 30, 6k to aż 20% więc... DA SIĘ!

Ostatnio edytowany przez Werewolf (2008-06-21 22:46:03)

Offline

 

#12 2008-06-21 23:20:18

Maroi

Użytkownik

Punktów :   

Re: groszek & def Heimet

Reasumując każdy wierzy w to co chce uwierzyć i nie ma sensu się rozpisywać


Z zasady jestem przeciw

Offline

 

#13 2008-06-21 23:37:53

Werewolf

Użytkownik

Punktów :   

Re: groszek & def Heimet

Ja nie wierzę, ja to wiem Da się, wystarczy mieć monety ;]

A Heimat dał strasznie pupaki, niestety

Offline

 

#14 2008-06-22 09:43:30

Werewolf

Użytkownik

Punktów :   

Re: groszek & def Heimet

Groszekk był wtyką PA v w Heimat, większość Defa u niego została najpewniej podesłana przez PAv, od Heim stało po 50 jednostek od osoby, tyle zostało zarządanie w massie, więc maksymalnie od Heim  było 3k DEFa... reszta to sprawka PAv, który lubi podstawiać DEFy na niezalenym terytorium

Offline

 

#15 2008-06-22 10:45:48

gumus

Administrator

Punktów :   

Re: groszek & def Heimet

wolf nie masz racji o PAv, jest to głupie tłumaczeni himatcn. Są winni i tyle- albo sie trzymamy regulaminu, albo sikamy na wszystko. Szczególnie że dostaliśmy info od ziki i milenki ze def został wycofany. Ogólnie nie traktuje sie nas poważnie, bo gdyby schiza tam wtopiła, była by inna gadka. Ziko sam przyznał racje że jest to ich wina, i dlatego czując się niezręcznie zrezygnował ze stanowiska. Ogólnie wielka kupa. Uważam że wysłanie surki przez heimat dla poszkodowanych było by dobrym krokiem do poprawy sytuacji.
Pozdrawiam

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.avatar-pbf.pun.pl www.makemmo.pun.pl www.groupix.pun.pl www.rapsluband.pun.pl www.minecraftreal.pun.pl