Forum sojuszu RET

Witamy na forum sojuszu RET


#1 2008-06-01 22:07:23

Milenka

Administrator

Punktów :   

Forum

Witojcie

Czekam na Wasze uwagi dotyczace forum . Prosze jednoczesnie o wyrozumialosc. Doba ma tylko 24 h a ja, mimo, ze ze schizy, rozdwojenia jazni nie mam ;(.

Piszcie jakich działów byście oczekiwali, co mozna poprawic, pogorszyc. To jest NASZE forum i wszyscy mamy sie tu dobrze czuc.


Goście mam Cie na oku

Offline

 

#2 2008-06-02 19:16:46

Maroi

Użytkownik

Punktów :   

Re: Forum

Myślę, ze standardowo dział militarny czyli wątki DEF, OFF, i FARMA czyli czym byśmy sie chcieli pochwalić oraz ewentualnie WPADKI
druga rzecz skoro byliśmy-jesteśmy uzależnionym sojuszem i angażujemy się / anagażowaliśmy się w wysyłanie fejków to mobilizujco myślę wpłyneło by pokazywanie NAM czemu te fejki służyły taki raporcik by nas uświadomił, ze ma to sens i że od tego jednego wojaka skazanego na porazkę czasami wiele zależy. (Ja to wiem ale ...)
Na razie to tyle


Z zasady jestem przeciw

Offline

 

#3 2008-06-03 07:49:33

Milenka

Administrator

Punktów :   

Re: Forum

Mysle, ze Were podesle nam troche raportow ze schizy W koncu ma tu dostep A ja ide w PA pododawac for specjalnie na Twoje zamowienie. Konkurs na sojusznika tez mi sie podoba . Jak obiecalam wczoraj, dzisiaj sie wczytalam w Twoja informacje. Moze zechcesz przedstawic ide na forum ?


Goście mam Cie na oku

Offline

 

#4 2008-06-03 09:07:11

Maroi

Użytkownik

Punktów :   

Re: Forum

A więc co do konkursu, który zaproponowałem Milence na privie w grze miał by na celu wyłonienie w drodze konkursu graczy, którzy najczęściej - najchętniej bez zbędnych pytań angażują się w prace sojuszu i jego rozwój nie szczędząc pomocy w postaci wojska eko czy w innej postaci, na każdy MASS reagują pozytywnie. Nie jestem informatykiem czy też programistą ale to forum wydaje sie dość ubogie i nie wiem jak technicznie należało by to zorganizować, gdyż koncepcja była taka, aby anonimowo lub jak ktoś chce to nawet z uzasadnieniem podać trzech graczy (jednego nie był bym sam w stanie podać), którzy na Twój mass bądź na Twoją prośbę wysłany przez zarząd sojuszu z prośbą o wysłanie fejków na daną osadę, o pomoc w postaci nadesłania surówki, podesłanie deffa czy też pomoc w przejeciu osady, wyczyszczeniu doliny, itp. zareagowali jako pierwsi lub zrobili więcej niż o to byli proszeni ewentualnie w Twoim przekonaniu (głosującego) w winny sposób uważasz, że taki tutuł SUPER SOJUSZNIKA im sie należy
Oczywiście czym był by konkurs bez nagród, a nagrody wiadomo zrzuta w postaci surki przez pozostałych ewentualnie kod na 30 ZM, który sam moge zasponsorować (i tak tyle ich kupuje )
A więc na poczatek czekam na Wasze opinie co do konkursu lub ewentualnie sugestie co do jego modyfikacji oraz określcie czy będąć zwycięzcą wolelibyście dostać kod czy godzinną produkcje graczy z pierwszej 10
Pozdr. Janusz


Z zasady jestem przeciw

Offline

 

#5 2008-06-03 11:00:19

Milenka

Administrator

Punktów :   

Re: Forum

Z uwagi na ograniczone mozliwosci ankiet (do 10 mozliwosci wyboru) proponuje, zeby kazdy podal swoich 10 kandydatow. Wtedy przygotuje ankiete na podstawie najczesciej padajacych kandydatur i wybierzemy najlepszego

Po naciskach Maroi podaje swoja pierwsza 10:
1. bossu
2. Maroi
3. gumus
4. Samiec
5. Kikimora
6. pat
7. chaosumaszin
8. friedrich
9. LoRd1331
10. ricco

Nie znam Was jeszcze, nie wiem, na co kogo stac wiec ta lista jest subiektywna i utworzona w oparciu o te kilka pw, ktore z Wami wymienilam.


Goście mam Cie na oku

Offline

 

#6 2008-06-03 12:08:02

gumus

Administrator

Punktów :   

Re: Forum

Konkurs dobra rzecz, pozwoli zmotywować graczy. Ja ze swojej strony wypisuje się z niego, bo jestem w radzie- to sie rozumie samo przez sie, że nie nadaje na kandydata. Ale oczywiście będę głosował.
Pozdrawiam. jestem mile zaskoczony, i będę popierał każdą społeczna inicjatywę

Offline

 

#7 2008-06-03 12:44:17

gumus

Administrator

Punktów :   

Re: Forum

Podaje mój typ:
1. bossu
1. milenka:P
3. don xin
4. samiec
5. huher
6. maroi
7. langdon
8. kat999
9. lord1331
10. mastochorus

Jak kogoś przez mą złą pamięć pominąłem- z góry przepraszam

Offline

 

#8 2008-06-03 13:02:13

LoRd1331

Użytkownik

Punktów :   

Re: Forum

A oto moja lista

1. Bossu
1. Milenka
3. Marcelea
4. Samiec
5. Huher
6. Maroi
7. Langdon
8. Shavenis
9. Chaosumaszin
10. Lisek


Miłej gry Goście

Offline

 

#9 2008-06-03 14:27:12

chaosumaszin

Użytkownik

Punktów :   

Re: Forum

bossu
maroi
gumus
huher
milenka
lisek
lord1331
nieclaw
shavenis
sylwiawr


owocnego farmienia Goście

Offline

 

#10 2008-06-03 21:06:33

Vlad Tepes

Użytkownik

Punktów :   

Re: Forum

Tak na marginesie wszelkich dyskusji o konkursach, quizach etc chciałbym zapytać...co się żeście mnie tak uczepili w tych swoich postach..."vlad tepes nie marudź tylko wojo rób", "owocnego farmienia vlad tepes"...
O co kamanes ja się pytam???!!!)


Ira furor brevis est

Offline

 

#11 2008-06-03 23:00:29

Milenka

Administrator

Punktów :   

Re: Forum

Kamanes o to, ze zakladamy poufny Twoj fan club
a tak na serio to kazdemu userowi w tym miejscu sie jego nick wyswietla


Goście mam Cie na oku

Offline

 

#12 2008-06-05 10:28:45

Milenka

Administrator

Punktów :   

Re: Forum

Podciagam temat, dzisiaj do 22 zbieramy kandydatury na kandydatow


Goście mam Cie na oku

Offline

 

#13 2008-06-05 11:36:27

LoRd1331

Użytkownik

Punktów :   

Re: Forum

Ciekawe kto wygra


Miłej gry Goście

Offline

 

#14 2008-06-05 14:44:25

Maroi

Użytkownik

Punktów :   

Re: Forum

Kurde było ciężko wyszło mi 14 osób i zdecydowały częci setne po przecinku, przepraszam pozostałą czwórkę, a oto moi finaliści
1.    Bossu
2.    gumus
3.    Don Xin
4.    Marcelea
5.    Vlad Tepes
6.    Samiec
7.    lisek
8.    Milenka
9.    Werusia1717
10.    Mostochorus


Z zasady jestem przeciw

Offline

 

#15 2008-06-05 20:57:48

bossu

Użytkownik

Punktów :   

Re: Forum

hehe ja też się na to nabrałem Vlad:p opiero po przeczytaniu twojego posta zakumałem baze:)
a lis

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.qqteam.pun.pl www.laptoptbakugan.pun.pl www.sex-and-the-city-rpg.pun.pl www.cs-bezdomni.pun.pl www.sojuszdywizjon303.pun.pl